ArTekellem Arapça Çekim Tablosu Oyunu Android Sürümü İndir - VArTekellem

ArTekellem Arapça Çekim Tablosu Oyunu Android Sürümü İndirNasıl Oynanır?
Oyunumuzun amacı sahih fiillerde mazi, muzari, emr-i hazır ve emr-i gaib çekimlerini kavratabilmektir. Bu amaçla 15 tane örnek fiil verilmiştir. İstenen çekim formunda bu fiiller tabloya yerleştirilerek oynanır.

ArTekellem Çekim Tablosu Oyunu Android Sürümü İndir
ArTekellem Çekim Tablosu Oyunu Android Sürümü İndir (Alternatif İndirme Linki)

Nasıl Yüklerim?
İndirdiğimiz ArTekellem Çekim Tablosu.apk dosyasını telefonumuza atıyoruz ya da telefondan indirmişsek dosyamızı yüklemek için tıklıyoruz. Eğer daha önceden apk dosya yüklemeyi aktif etmemişsek muhtemelen alttaki gibi bir hata gelicektir.

AYARLAR yazısına tıklayıp devam edeceğiz. (Bu yapacağımız işlem googleplay haricinde oyun-program v.s yüklemek için yapılan bir işlemdir.) Ayarlar'a tıkladıktan sonra karşımıza alttakine benzer bir ekran gelecek.


Bu ekranda Bilinmeyen Kaynaklar yazsının yanındaki butonu aktif edeceğiz. Aktif etmek için tıkladığımızda alltaki gibi bir uyarı ekranı gelecektir.


Tamam deyip onaylıyoruz bu kısmı.
Ve indirdiğimiz ArTekellem Çekim Tablosu.apk dosyasına gelip tıklıyoruz sorunsuz olarak oyunumuz yüklenecektir.
İsterseniz artık yukarıdaki gösterdiğimiz şekilde açmış olduğunuz Bilinmeyen Kaynaklar kısmını tekrar kapatabilirsiniz. kapatmak için: Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar kısmına gidiniz.

İyi eğlenceler dilerim.

Bilgisayar Sürümünü İndirme Sayfasına Gitmek İçin Tıklayın
Online Olarak Oynamak İçin Tıklayın


Bu yazı ziyaretçilerimiz tarafından defa görüntülenmiştir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar